Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 37*17.5*8 cm |
| Output Power | 120W Soldering Iron Station |
| Input Voltagle | 110V~240V optional |
| Output Temperature | 200~480 Celsius |
| Brand Name | YIHUA |
| Temperature Stability | 2 (static state) |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.