Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | other |
| Model Number | LF202 |
| Output Power | 90W |
| Input Voltagle | other |
| Output Temperature | 50-600C |
| Temperature Stability | other |
| Certification | none |
| Heater model | VH90 90W Heater |
Instock
There are no reviews yet.