Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 907A |
| Dimensions | 1110*5*4mm |
| Input Voltagle | 110V-240V |
| Output Power | 50W |
| Output Temperature | 200-480 Celsius |
| Temperature Stability | Good |
| Certification | CE |
| Name | YIHUA 907A soldering iron |
| Use | YIHUA soldering station |
| Interface type | 5 holes |
| Applicable tip | 900M series |
| Type | 936 soldering iron handle |
Instock
There are no reviews yet.