Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.