Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | clean |
| Item Weight | 0.3kg |
| Brand Name | CREATROAD |
| Material | High Grade Semi-Rigid ABS Platic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.