Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W, 55W |
| Voltage | 12 V, 12 V |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Brand Name | Osram |
| Part Number | 64210 |
| Base Model | PX26d |
| Lumens | 1500 lm |
| Color Temperature | 3200K |
| Item Type | Headlight, Fog Light |
Instock
There are no reviews yet.