Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Classification | Dinnerware Set |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Animal |
| Certification | CE / EU |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | PGJ1402 |
| Material | BAMBOO |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.