Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 12mm, 12mm |
| Band Width | 20mm, 20mm |
| Band Material Type | Silicone, Silicone |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | SKMEI 9286, SKMEI 9286 |
| Dial Diameter | 45mm, 45mm |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant, Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 25.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.