Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 20 cm |
| Ingredient | Polymer Powder |
| Quantity | 1 SET |
| Model Number | Acrylic Powder set |
| NET WT | 120ML |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Acrylic Powder & Liquid |
| ITEM | Acrylic Nail Powder |
| Type | Acrylic Powder set |
| Acrylic Powders | 15g |
| Acrylic Liquid Monomer | 120ml |
| Feature | Acrylic Powders Nail |
| Feature1 | Acrylic Nail Powder |
| Feature2 | Acrylic Liquid Nail |
| Feature3 | Nail Acrylic Liquid Powder Set |
| Feature4 | Nail Gel Kit |
| Feature5 | Gel Polish Nail Set |
| Feature6 | Nails acrylic powder |
| Feature7 | Extension Gel Kit |
| Feature8 | Nail Art Decorations |
| Use for | Manicure Set |
Instock
There are no reviews yet.