Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 3003 |
| Dial Diameter | 45mm |
| Feature | Chronograph, Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | XINEW |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.