Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | lige89141 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.5cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Luxury |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Relogio Masculino | leather watch for men |
| reloj hombre | watch for men |
| relogios masculino | waterproof watches |
| relojes para hombres | sport watches |
| montre homme | watch men |
Instock
There are no reviews yet.