Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 1251 |
| Dial Diameter | 49mm |
| Feature | Luminous, Shock Resistant, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| function | countdown |
| battery code | cr2025 |
Instock
There are no reviews yet.