Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Case Thickness | 12.0mm |
| Band Width | 20.0mm |
| Band Material Type | PU |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Model Number | 2872 |
| Dial Diameter | 40.0mm |
| Feature | Luminous, Chronograph, Complete Calendar |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.0cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | SPORT |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.