Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 12.3mm, 12.3mm |
| Band Width | 19mm, 19mm |
| Band Material Type | Silicone, Silicone |
| Case Shape | Square, Square |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | 1995, 1995 |
| Dial Diameter | 36mm, 36mm |
| Feature | Back Light, Auto Date, Alarm, Week Display, Back Light, Auto Date, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 10Bar, 10Bar |
| Clasp Type | Buckle, Buckle |
| Band Length | 25cm, 25cm |
| Case Material | Plastic, Plastic |
| Movement | Digital, Digital |
| Style | SPORT, SPORT |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CE |
| Item Type | Digital Wristwatches, Digital Wristwatches |
| original | YES |
Instock
There are no reviews yet.