Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 1.6GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | 32GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | Q1052GE Q1055GE |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Core i5-8260U/Core i5-10210U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processor | Intel Core i5-8260U/Core i5-10210U |
| Hard disk | supports mSATA SSD |
| Size | 440*112*44MM(L*H*W) |
| Package weight | 2.5kg |
| Color | black |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| memory | DDR4 2133/2400 GHz |
| Wifi | Optional |
| Power Consumption | 15W |
| Products Status | Stock |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.