Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 9 cm |
| Processor Main Frequency | 1.8GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 250GB |
| Model Number | Q210S/Q220S |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Core i3-3217U/i5-3427U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC, mini pc |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Processor | Intel Core i3-3217U/i5-3427U |
| Size | 155 x 127 x 48mm |
| Package weight | 1.5Kg |
| Color | black |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Wifi | WIFI is optional |
| Power Consumption | 17W |
| Products Status | Stock |
Instock
There are no reviews yet.