Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | Depends on CPU |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 64GB |
| Model Number | X30G |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron J4125, N2830, 2955U, i3-5005U, i5-4200U, i5-5200U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | XCY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Memory Type | SODIMM DDR3L (J4125 use DDR4) |
| Hard Drive Type | mSATA SSD |
| OS Support | Windows 7/8/10, Linux |
| USB Ports | 2x USB3.0, 2x USB2.0 |
| Dispaly Ports | 1x HDMI, 1x VGA |
| Audio | 1x Combo jack 3.5mm |
| LAN1 LAN2 | 2x Gigabit Ethernet Realtek 8111 |
| Serial Ports | 2x RS-232 (J2900 support RS485/232) |
| Wi-Fi | 300Mbps |
| Dimension | 135x124x40mm |
| Case Material | Aluminum alloy |
| Cooling | Fanless passive cooling |
| Power Adapter | AC100-240V to DC12V-5A/3A |
Instock
There are no reviews yet.