Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.2GHz |
| Use | Commercial, Commercial |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 128GB |
| Model Number | Q20322G9 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | C3558 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | qotom, qotom |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Aluminium Alloy |
| Certification | CE |
| Memory | DDR4L SO-DIMM Socket |
| Operating temoerature | degrees Celsius 0-50 |
| Products Status | Stock |
Instock
There are no reviews yet.