Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Qualified |
| Model Number | MG-ru jiao zhen |
| Thread Count | 500TC |
| Fabric Count | 50 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | Anti-Snore, Massage, Anti-Apnea, Anti-static, memory |
| Filling | Latex Foam |
| Material | Polyester / Cotton, Natural latex |
| Use | BODY, massage, Bedding, Hotel, Home. |
| Brand Name | CHA YU PAI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Name | Thailand latex pillow |
| Characteristic | Not easy to deformation, quick rebound, comfortable and breathable. |
| Color | Milky white |
| Season | Spring, Summer, Autumn, Winter |
| Country of origin | Thailand |
| Product List | Pillow core x1/Pillow case x1 |
Instock
There are no reviews yet.