Instock
| Weight | 1.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 50 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Use | Decorative, BODY, Travel, Bedding |
| Brand Name | HEHUAI HT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| size | 70x42x12cm |
| Pillow fabric | polyester-cotton blend |
| Pillow Shape | rectangular |
| colour | Light blue, violet |
| material | memory foam |
| Pillow height | 10cm-15cm |
| akilli yastik | body pillow |
| distinction | cooling gel pillow, billow to sleep, pillow gel cooling, body pillows for sleeping, gel memory foam, travel pillow, decorative pillow, gel memory foam pillow, almohada gel, body pillows, cool gel pillow, cooling pillows for sleeping, memory foam, memory foam gel pillow, memory pillow, pillow cooling gel, pillow memory foam, throw pillows, travel pillow memory foam, cooling gel memory foam pillow, cooling pad pillow, almohadas para dormir, long pillow |
Instock
There are no reviews yet.