Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 29 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | quality |
| Model Number | TO54D |
| Thread Count | 100TC |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Decorative, BODY, Travel, massage, Bedding |
| Brand Name | YOMDID |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Use 1 | pillow |
| Use 2 | pillows |
| Use 3 | Pillow orthopedic |
| Use 4 | sleeping pillows |
| Use 5 | Orthopedic pillow |
| Use 6 | Orthopedic pillow for sleeping |
| Use 7 | memory foam pillow |
| Use 8 | pillows for sleeping |
| Use 9 | cervical orthopedic neck pillow |
| Use 10 | sleeping pillow |
| Use 11 | Pillow for sleep |
| Use 12 | memory foam |
| Use 13 | Cervical pillow |
| Use 14 | orthopedic pillows to sleep |
| Use 15 | orthopedic cushion |
| Use 16 | orthopedic sleeping pillow |
| Use 17 | pillows to sleep bed |
| Use 18 | neck pillow |
| Use 19 | memory foam pillows |
| Use 20 | orthopedic sleeping pillows |
| Use 21 | memory pillow |
Instock
There are no reviews yet.