Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Chuck Diameter | 6-8MM |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.