Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.857 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | as |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Speed | 0-4500RPM |
| Product Power | 60W |
Instock
There are no reviews yet.