Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.123 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1 |
| Voltage | 5V, 2A |
| Material | ABS |
| Model Number | TD |
| Type | LED Lamps |
| Power | 6W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.