Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.401 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 30 |
| Power Source | Electric |
| Type | Air Dryers |
| Power | 300W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | VamsLuna |
| Origin | Mainland China, China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Color | White |
| Feature1 | Nail Dryer |
| Feature2 | gel drying |
| Feature | Timing |
| Timing | 5S, 30S, 60S |
Instock
There are no reviews yet.