Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 1 cm |
| Quantity | 1 pcs image plate |
| Size | 14.5*9.5cm Approx. |
| Weight | 70g |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | Stamping |
| Template Type | Stamping, Nail stamping plates |
| Brand Name | Mezerdoo |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | TEMPLATE, Template |
| Style | nail art stamping plates |
| Use With | Nail Print Tool |
| Template | Love Heart template |
| Design | Snake Big Size Ful Cover |
| feature | DIY Nail Image Stamping Plates |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.