Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Quantity | 5000 |
| Size | 4cm |
| Weight | 14g |
| Material | Silicone |
| Model Number | 4cm |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | Finger Angel |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Nail Stamper Weight | About 14g/pcs |
| Packing | Opp |
Instock
There are no reviews yet.