Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 1 cm |
| Quantity | 1PC |
| Size | 7*8cm |
| Weight | 32g |
| Model Number | Nail Stamping Stencil |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | KADS |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Type | Nail Art Stamping Plates |
| Type1 | Nail Stamping Plates |
| Type2 | Stamping Nail Art |
| Type3 | Nail Plate Stencil |
| Type4 | Template |
| Type5 | Stamp Templates |
Instock
There are no reviews yet.