Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 |
| Size | 4X7.5 |
| Weight | 0.03kg |
| Material | Plastic |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
Instock
There are no reviews yet.