Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 11 cm |
| Lamp Beads | 60 |
| Weight | 550 |
| Voltage | 110-240V |
| Size | 23*20*10.5cm |
| Material | Plastic+ABS |
| Model Number | SUNY13 |
| Power Source | PLUG |
| Type | LED Lamps |
| Power | Equal 120W UV lamp |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Item Type | Nail Dryer |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.