Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 12 cm |
| Lamp Beads | 42 |
| Weight | 0.7KG |
| Voltage | AC100-240V, DC12V |
| Material | ABS |
| Model Number | BQ-V16 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 148W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Item Type | Nail Dryer |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.