Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Voltage | None |
| Ingredient | Vitamin C extacts |
| NET WT | 50g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Brand Name | SAKSRAAR |
| Gender | Female |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.