Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Patchwork |
| Grade | quality |
| Model Number | Travel Massage Pillow |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | OBLONG |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Massage |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Travel, massage |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
Instock
There are no reviews yet.