Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 10 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | OC-03 |
| Baking pan type | Electric Baking Pan, Electric baking pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Bake, Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry, BrandedConstant TemperatureEnergy SavingNon-Stick Pan CoatingFried |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model | OC-03 |
| Electric Baking Pan Heating | Single-sided heating |
| Baking plate design | Non-suspension type |
| Control Mode | Mechanical |
| Rated Voltage | 110V-240 |
| Rated Frequency | 50HZ |
| Rated Power | 700W |
| Diameter | 20cm |
| Applicable Number | 2-3People |
| Weight | 1KG |
| Operation Mode | Button |
| Appointment feature | None |
| Packing List | Electric baking panPower CordBatter BasinEgg beater |
| Name | waffle maker, Crepe machine |
Instock
There are no reviews yet.