Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 1 Set |
| Size | 15ml Nail Extension Gel Polish |
| Material | Plastic |
| Model Number | LY1800 |
| Brand Name | SWEET TREND |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Item | Gel for Nail Extension Kits |
| Design | Builder Extension Gel for Nails |
| Color | Clear/White/Light Pink/Nude Pink |
| Condition | 100% New Arrivals |
| Function | Repair Broken Nails/ Extended Nails/Rhinestone Application |
| Feature1 | Cured with UV/LED Lamps |
| Feature2 | False Nails for Fingertips |
| Feature3 | Fast Building Manicure |
| Feature4 | Clear Gel for Nail Decorations |
| Feature5 | DIY Tools for Nail Varnish |
| Feature6 | Strong and Fast Fiberglass |
| Type 1 | UV LED Extension Prolong Nail Gels |
| Type 2 | UV LED Nail Gel Kit With Brushes |
| Type 3 | Nude Pink Acrylic Crystal Nails Gel |
Instock
There are no reviews yet.