Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.604 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Geometric |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Part | Neck |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.