Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1500W, 1500 |
| Brand Name | HAOYUNMA, OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Housing Material | Stainless steel |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | YP6 |
| Type | Electric meat grinder |
| Function | Safe operation |
| Product name | Meat grinder Yam pounder and fufu machine 2L 3L 6L 10L capacity |
| Capacity | 6L |
| Gear | 2 Gears |
| material | stainless steel |
| motor | 8830 cooper |
| power | 1500W |
| Volt & Frequency | 110-220V/50-60Hz |
| application | household, hotel, restaurant, outdoor, car, commercial |
| colorbox size | 41*25.2*20cm |
| pieces /carton & carton size | 6pcs/78*49*35cm |
Instock
There are no reviews yet.