Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Heavy Duty Meat Mincer |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.