Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 14 × 22 cm |
| Function | REVERSE, Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | Up to 3 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SF5011 |
| Certification | CE |
| Power (W) | max. 3000W |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.