Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Meat Grinder 2L |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.