Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2024030904877 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Plant Extraction |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | OL14-1-6 |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious, other |
| NET WT | 5g |
| Brand Name | eelhoe, NHFOUYOU |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 20240309 |
| Shelf Life | 3years |
| Manufacturer | eelhoe |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | china |
| Product Name | Instant Lip Plumping Essential Oil |
| Effect | Increase lip elasticity, activate cell regeneration |
| Feature | Plump And Sexy Lips, Lip Enhancer |
| Advantage | Moisturizing, Lip Plumper, Fade Lip Lines Volumising Long Lasting |
| Suitable For | Suitable for Lip Plumping Reduce lip liner |
| Suitable For Age | Any age, Lip Gloss Lip Plumper |
| Qulaity Inspection | Qualified, Professional Lip Plumping Essential Oil |
Instock
There are no reviews yet.