Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Peppermint oil/lemon Brazilian palm oil avocado fruit fat beeswax |
| Quantity | 1 |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 3.2g |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Shelf Life | 3 years |
| Manufacturer | MADE IN CHINA |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | / |
| 1 | lip care products |
| 2 | korean cosmetics |
| 3 | makeup |
| 4 | lip gloss |
| 5 | Beauty Health Care |
Instock
There are no reviews yet.