Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 19 × 9 cm |
| Voltage | 12V |
| Package | Yes |
| Model Number | DB90D |
| Brand Name | VOLKSTEC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| DB-90D Frequency range | 5MHz~870MHz |
| Modulation | DVB-C& ITU-T |
| QAM | 64QAM 256QAM |
| MER | 22dB~39dB |
| BER | RS1E-3 to 1E~9 |
| Support Analog and Digital signal | yes |
| Warranty | 12 months |
| Dimensions | 235x105x50mm |
| Weight | 1.6kg |
Instock
There are no reviews yet.