Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Diisostearyl |
| Quantity | 1 |
| Model Number | MF301 |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 1.5g |
| Brand Name | MAFFICK |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Balm |
Instock
There are no reviews yet.