Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD, Numeric Keypad |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | 60 Wh |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 2.80 GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.2 GHz |
| Number of Cores | 2 |
| CPU Brand/Model | Intel Celeron N4500 |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | 8GB |
| Dimensions (WxHxD) | 20x12x3 |
| Display Size | 15.6" |
| Graphics Card Model | Intel UHD Graphics |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | Ideapad 1i |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.