Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.187 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Color Difference Formula | – |
| Measurement Caliber | – |
| Working Temperature | standard |
| Colorimeter Style | Handheld |
| Interface | USB |
| Model Number | 9FF101100 |
| Brand Name | Shanwen |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model | LS171 (with Screen) |
| Data display mode | mobile APP + display |
| Display | 0.96 inch |
| Lighting method | D/8, including specular reflection light (SCI) |
| Size | 57x57x89.4mm |
| Weight | 126g |
| Measuring caliber | 8mm |
| Measurement conditions | light source D65, field of view 10° |
Instock
There are no reviews yet.