Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WLAN |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR5 |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | other |
| Base Frequency (GHz)4 | other |
| Number of Cores | 14 |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | monochrome |
| Screen surface | MATT |
| CPU Brand/Model | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 125H |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 356.1*21*247.7mm |
| RAM | 32GB |
| Panel Type | IPS |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | Backlit Keyboard |
| Thickness | ≥20mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 3.5 mm Audio Jack, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel ARC Graphics |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.