Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, DESIGN, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Battery Capacity(mAh) | 85Whr |
| Touch Screen | No |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | 65W |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 5.0GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.0GHz |
| Number of Cores | 10 |
| Keyboard language | English |
| Wireless Interfaces | Bluetooth 5.1 |
| CPU Brand/Model | AMD Ryzen 9 7945HX |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| Video Memory Capacity | 16GB |
| Dimensions (WxHxD) | 356*248*16mm |
| RAM | 32GB |
| Display resolution | 3200*1800 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | Backlit Keyboard |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 1xUSB 3.1 Gen2, 1×USB 3.2 Type C, 3.5 mm Mic Jack, 2*USB3.0, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | AMD Radeon 880M |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| CPU model | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Screen resolution | 3200×2000 |
| Color gamut | DCI-P3 |
| Screen refresh rate | 165Hz |
| Camera | FHD 1080p/IR camera |
Instock
There are no reviews yet.