Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.154 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track light |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 20w 40w |
| Certification | CCC, ce, ROHS, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 220V, 230V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Feature 1 | Full set of led track lights |
| Feature 2 | LED Spotlight |
| Light Color | 6000k for white light, 4000k for neutral light, 3000k for warm light |
| Body Color | White/Black |
| Material | Aluminum+PVC |
| Power | 20W/40W |
| Power Difference | 1% |
| Characteristic | No Flicker |
| Advantage | Long Life |
| Features | Good Condensing Effect |
| Model 1: | Led Track lamp |
| Model 2: | rail lights |
Instock
There are no reviews yet.