Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | 005 |
| Warranty | 3 years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | 1W |
| Certification | CCC, ce, RoHS, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.